Kašpar Rek

Začátek: 30. 7. 2014 | 20.30
Konec: 30. 7. 2014 | 21.30
náměstí Míru Mělník
Vstupné: zdarma

vstupenky

Téma hry je o lidské úzkosti, ale věřte nebo ne, je to komedie.

Večerní pouliční představení, šité kejklířskou, artistickou a loutkářskou nití. Můžete se těšit na žonglování s ohněm, chůzí na dvoumetrových chůdách, na loutky dosahující výšky čtyř metrů a živou muziku.

Účinkuje Divadlo Kvelb - profesionální nezávislé divadlo – skupina kumštýřů, umělců, slučující prvky divadelních, výtvarných a jiných forem. Je to loutkové, alternativní a pouliční divadlo, teátr kočujících šašků, činohra, pohybové i výtvarné divadlo, rej maškar. Prosyceno humorem, nadhledem a osobitým výtvarným projevem nabízí originální neopakovatelné ztvárnění lidských vizí, které překračují rámec běžného a všedního vnímání umělecké práce a života jedince vůbec.

"Více o souboru":http://www.kvelb.com/index.php?cont=co_jsme&lang=cz

"Video":http://www.kvelb.com/video/video.php?cont=kaspar


Z představení na nám. Míru, foto: Mirek Pásek, 2014

Z představení na nám. Míru, foto: Mirek Pásek, 2014 Z představení na nám. Míru, foto: Mirek Pásek, 2014 Z představení na nám. Míru, foto: Mirek Pásek, 2014 Z představení na nám. Míru, foto: Mirek Pásek, 2014 Z představení na nám. Míru, foto: Mirek Pásek, 2014 Z představení na nám. Míru, foto: Mirek Pásek, 2014 Z představení na nám. Míru, foto: Mirek Pásek, 2014 Z představení na nám. Míru, foto: Mirek Pásek, 2014 Z představení na nám. Míru, foto: Mirek Pásek, 2014

Z představení na nám. Míru, foto: Mirek Pásek, 2014

Partneři

Podporovatelé a partneři Mekuc:

mesto-melnik           region-cesky_rozhlas

 

Mediální partneři Mekuc:

melnicka-radnice          

Spolupráce:

        Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR   

Zpět nahoru