Mělnické kulturní léto - MEKUL 2012

Začátek: 15. 7. 2012 | 13.00
Konec: 29. 8. 2012 | 23.00
město Mělník
Vstupné: zdarma

vstupenky

V červenci a srpnu se na několika krásných místech nově revitalizovaného města Mělníka uskuteční více než 30 kulturních aktivit, rozdělených žánrově na 3 nezávislé scény. K zážitku z vybraného kulturního pořadu tak přibývá i zážitek z poznání či znovuobjevování starobylého, a přitom zcela současného města Mělníka.

Pořadatel Mělnického kulturního léta 2012, jímž je MEKUC o.p.s. ve spolupráci s městem Mělník, dalšími spolupořadateli a partnery navazují společně s organizátorem – občanským sdružením Studio Eko-Logika na „nultý ročník“ Mělnického kulturního léta, který se pod názvem „Park Vrázovka“ úspěšně konal v loňském roce.

MEKUL – Mělnické kulturní léto 2012 má ambice stát se pravidelnou a vyhledávanou kulturně-společenskou událostí, která zaplní letní kalendář každého milovníka kultury, příjemného společenského života a zážitků z krásných míst. Občanům i návštěvníkům Mělníka přiblíží aktivity místních organizací, které se na přípravě MEKUL podílejí, nabídne prostor k prezentaci projektů neziskových organizací a navázání spolupráce jednotlivých občanských a zájmových sdružení, místním spolkům netradiční prostor pro setkávání a podpoří místní a regionální podnikatele.

Na návštěvníky čekají tři hlavní scény:

• LETNÍ KINO

Park Na Aušperku I 15. 7. – 7. 8. I vždy od 21.00 hodin I vstupné dobrovolné

• LETNÍ HUDEBNÍ SCÉNA

Náměstí Míru I 1. 8. – 29. 8. I vždy od 18.30 hodin I vstupné zdarma

• LETNÍ VOLNOČASOVÝ PARK MEKUL pro rodiny s dětmi

Park před MKD a vnitřní prostory MKD I 5. 8. – 19. 8. I vstupné dobrovolné


Plakát MEKUL 2012

Plakát MEKUL 2012

Partneři

Podporovatelé a partneři Mekuc:

mesto-melnik           region-cesky_rozhlas       

 

Mediální partneři Mekuc:

melnicka-radnice          

Spolupráce:

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR              

Zpět nahoru