Vinná noc 2014

Začátek: 26. 4. 2014 | 17.00
Konec: 26. 4. 2014 | 21.00
Vstupné: zdarma

vstupenky

Tradiční přehlídka mělnických vinařů a dobrého vína s krásným doprovodným program - bezplatným vstupem do nejzajímavějších míst na Mělníku!

Od 17. do 20. hodiny budou otevřeny veškeré expozice Regionálního Muzea Mělník (včetně Vinařské expozice), expozice Galerie Ve Věži s vyhlídkou v pátém patře, prohlídka kostnice v chrámu sv. Petra a Pavla a když bude počasí přát, tak i vyhlídka z kostelní věže. Nebude chybět ani prohlídka mělnického podzemí s nejširší studnou v ČR. Dalším “bonbónkem” programu bude na náměstí Míru krátké společné vystoupení všech hudebníků. V 19:00 hodin každý z hudebníků zahraje jednu skladbu s přípitkem pro zdárný nadcházející rok mělnických vín. A že jich bude dost: Tomáš Homuta & Petr Volf, Petr Baťa Kundrát, Marián Kořínek, Renata Dvořáková, cimbálová muzika Šenk a mnoho dalších.

Pro zpříjemnění vašeho putování za vínem bude na náměstí připraveno občerstvení s posezením. Pečené ryby z liběchovského rybářství, speciality Martina Růzhy, tradiční opékání špekáčků na ohni, Dolská medovina, domácí bramboráky, pečení masa… …no, zkrátka chuťové pohárky si přijdou na své.

"http://www.melnickykost.cz/vinna-noc.php":http://www.melnickykost.cz/vinna-noc.php


Vinná noc 2014

Vinná noc 2014

Partneři

Podporovatelé a partneři Mekuc:

mesto-melnik           region-cesky_rozhlas

 

Mediální partneři Mekuc:

melnicka-radnice          

Spolupráce:

        Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR   

Zpět nahoru