Madagaskar - příběh dávné Lemurie

Začátek: 14. 2. 2014 | 8.15
Konec: 14. 2. 2014 | 11.30
divadelní sál MKD
Vstupné: 50 Kč

vstupenky

Začátky představení: 8.15 a v 10.00 hodin

Jubilejní 10. díl vzdělávacího projektu Planeta Země 3000 o exotické zemi s hravými lemury, pestrobarevnými chameleóny, s domorodci Malgaši a jejich tajemnou ceremonii jménem famadihana. Posluchači uvidí a dozví se o nádherném národním parku Tsimanampetsosa, ve kterém žije celá řada zajímavých živočichů. V programu „Madagaskar - příběh pradávné Lemurie“ se studenti mohou těšit na tajuplný příběh plný dobrodružství, napětí i zábavy.

Partnerem projektu je cestovatelský magazín Koktejl. Každý divák na projekci obdrží časopis Koktejl zdarma.

Poutavá přednáška probíhá prostřednictvím nejmodernější multimediální projekcí poutavých fotografií a vidoesekvencí promítaných přes celé filmové plátno v doprovodu autentických zvuků a komentovaného výkladu.

Projekt Planeta Země 3000 je vhodným doplňkem učiva pro všechny zúčastněné věkové skupiny. Žáci a studenti se během našich projekcí seznamují nejen s okolním světem, ale především s částmi učiva, které již v minulých letech probírali, přiblíží si učivo, které právě probírají, nebo se seznámí s látkou, kterou se budou teprve učit. Velký důraz v rámci celého projektu klademe na mezipředmětové propojení. Žáci a studenti díky tomu získávají informace nejen ze zeměpisu a biologie, ale také například ze základů společenských věd, ekologie, dějepisu, hudební a estetické výchovy, mediální výchovy, dokonce i některého z cizích jazyků a mnoha dalších oborů a odvětví. Odborný výklad každé z projekcí je tak zaměřen na vyložení, prohloubení a osvojení si učiva.

Více na: http://www.planetazeme3000.cz/planeta3000/index.php?article=1&table=t19


Partneři

Podporovatelé a partneři Mekuc:

mesto-melnik           region-cesky_rozhlas

 

Mediální partneři Mekuc:

melnicka-radnice          

Spolupráce:

        Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR   

Zpět nahoru