Kdo s koho aneb Za vším hledej ženu

Začátek: 28. 1. 2014 | 19.30
Konec: 28. 1. 2014 | 21.00
divadelní sál MKD
Vstupné: 100 Kč

vstupenky

Komedie o tom, jak by ženy mohly donutit své muže, aby ukončili válku, v níž se především pije, smilní a dovádí! Mladá dívka vymyslí plán, jak chlapy udržet doma a nejlépe u plotny. Spojí se s ostatními ženami a rozhodnou se odpírat mužům svou přízeň, dokud slíbí, že už do žádné války nepůjdou.

Zábavnou divadelní inscenaci na motivy Aristofanovy Lysistráty, upravil a režíruje Petr Matoušek.

Hrají:

I. Duchková, J. Dibitanzl, J. Pertlík nebo D. Klaus, J. Jíše, J. Kolář, M. Kavalík, L. Kráčmerová nebo K. Kroupová, K. Winterlingová nebo B. Winterová, K. Srncová nebo Z. Petráčková, V. Šolcová nebo M. Hedelová, B. Winterová nebo K. Winterlingová, Z. Bukvičková nebo L. Kráčmerová, Z. Petráčková nebo K. Srncová, M. Hedelová nebo V. Šolcová.

Divadelní soubor Bazilišek Benátský vznikl v roce 2011, kdy se sešlo pár nadšenců, kteří chtěli využít volný čas nějakou smysluplnou činností a rozhodli se pro divadlo. Souboru se ujala paní Renata Drossler, která přivedla režiséra Joszefa Zbygniewa Czerneckiego a nabídli se, že pomohou divadelnímu souboru nastudovat první představení: Prodaná nevěsta – v trochu jiném kabátě. Představení se vydařilo, a proto s chutí a nadšením členové souboru zkouší dál. V roce 2012 Bazilišek Benátský uvedl ještě další dvě divadelní inscenace: Pravda o baziliškovi a Mikulášská hra. Letos v září měla premiéru hra Kdo s koho aneb za vším hledej ženu.

Více o divadelní souboru Bazilišek Benátský na: http://bazilisekbenatsky.cz/

Partneři

Podporovatelé a partneři Mekuc:

mesto-melnik           region-cesky_rozhlas

 

Mediální partneři Mekuc:

melnicka-radnice          

Spolupráce:

        Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR   

Zpět nahoru