Chantal Poullain a Štěpán Markovič trio

Začátek: 13. 11. 2013 | 19.30
Konec: 13. 11. 2013 | 21.30
Vstupné: 250 Kč

vstupenky

Koncertní projekt herečky a zpěvačky Chantal Poullain obsahuje francouzské šansony speciálně upravené pro doprovodné jazzové trio, které je složeno z předních českých jazzových umělců: Štěpán Markovič - saxofon, Ondřej Kabrna - piano a Vít Švec - kontrabas.

Neopakovatelný hlas Chantal ve spojení s excelentními hudebníky je nádherným koncertním zážitkem.

Chantal Poullain – Polívková

(17.8.1956 – Francie – Marseille) je česko –francouzská filmová a divadelní herečka. Vystudovala divadelní akademii v Ženěvě, poté studovala v Anglii, hrála v několika francouzských a švýcarských televizních filmech.

Chantal Poullain je zakladatelkou a prezidentkou nadace Archa Chantal. Filozofií Nadace je humanizace dětských zdravotnických zařízení. Veškerá snaha směřuje k vytvoření podmanivého prostředí pozitivně působícího na psychiku nemocných dětí. Změnou neutěšeného prostředí v útulná, příjemná místa se malý pacient stává součástí kouzelného světa. Touto hrou se dítě lépe vyrovná s pobytem v nemocnici, zbaví se stresu a překoná odloučení od rodičů. Projekty jsou navrhovány výtvarníky a architekty na základě požadavků a konkrétních potřeb jednotlivých nemocničních oddělení.

Generálním partnerem akce je ČEZ.


Foto: http://www.chantalpoullain.com

Foto: http://www.chantalpoullain.com

Partneři

Podporovatelé a partneři Mekuc:

mesto-melnik           

 

Partneři programu Mekuc v létě nespí:

 

Mediální partneři Mekuc:

melnicka-radnice         region-cesky_rozhlas  

Spolupráce:

        Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR   

Zpět nahoru