Hry na hrdiny

Začátek: 10. 6. 2023 | 9.00
Konec: 10. 6. 2023 | 12.00
Vstupné: zdarma

vstupenky

Přednáška přiblíží fenomen her na hrdiny, moderovaných příběhových improvizací s hraním rolí, známých také pod anglickým názvem roleplay games. Věnovat se bude i tak zvanému "vypravěčství", tedy řízení těchto příběhů a vytváření fantazijníéch herních světů.
Po přednášce bude následovat herní workshop, při němž si zájemci mohou vyzkoušet vytvořením postavy, jejiž roli chtějí hrát, a zapojit ji do improvizovaného příběhu.

Přednášející, Vanda Zandlová, má s vedením her na hrdiny bohaté zkušenosti, vede také pravidelná herní fantasy setkávání v knihovně.
Dračí doupě v knihovně, to je zábava s pravidly, kostkami, osobními deníky a vším ostatním, co patří ke hraní na hrdiny. Hrdiny očekává originální herní svět vytvořený na míru.

Paní jeskyně Vanda Zandlová momentálně cílí aktivitu na dospívající hráče a právě pro ně přizpůsobuje příběh a herní svět. Setkání probíhají v klubu MKM v průběhu školního roku každou druhou sobotu od 9.00 do 12.00 a jsou veřejně přístupná i pro nehrající zvědavé návštěvníky knihovny.

Partneři

Podporovatelé a partneři Mekuc:

mesto-melnik           

 

Partneři programu Mekuc v létě nespí:

 

Mediální partneři Mekuc:

melnicka-radnice         region-cesky_rozhlas  

Spolupráce:

        Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR   

Zpět nahoru