Hurvínkova cesta do Tramtárie

Začátek: 5. 3. 2023 | 15.00
Konec: 5. 3. 2023 | 16.30
divadelní sál MKD
Vstupné: 220 Kč

vstupenky

Kam se to ti dva zase dostali! Stačilo jen, aby se Hurvínek trochu nastydl, Mánička mu předčítala z pohádkové knížky, a už to celé začalo. Ocitli se totiž v zemi plné žíznivých květin, kde vládla protivná princezna Gerbera. Ještě se ani nestačili rozkoukat, a už jim uvěznila Žeryčka! Jak si s tím oba poradili, to v pohádce o koloběhu vody v přírodě sami uvidíte.

Účinkuje Divadlo Spejbla a Hurvínka

Režie: Martin Klásek
Hudba: Jiří Toufar
Návrhy loutek a scény: Miki Kirschner
Technologie a výroba loutek: Ivan Moravec
Technologie a výroba scény: Ivan Moravec

Představení je vhodné pro děti od 4 let

Představení je uváděno s přestávkou.

Soutěže v rámci přehlídky Divadlo dětem 2023

Dvě razítka za pohádky

Návštěvníci prvních dvou představení divadelní přehlídky obdrží průkazku, do které před začátkem každé pohádky dostanou razítko. Vyplněné průkazky s nejméně dvěma razítky bude možnost odevzdat v hale MKD. Po poslední pohádce 5. 3. proběhne slosování a vyhlášení vítězů. 

Děti kreslí divadlo

Výtvarné soutěže se mohou zúčastnit všechny děti, které v průběhu divadelní přehlídky (nejpozději do čtvrtka 9. 3.) přinesou na recepci MKD nakreslený obrázek inspirovaný některou z uvedených pohádek. Díla malých výtvarníků budou během divadelní přehlídky a karnevalu vystavena v prostorách MKD. Porotou vybraní autoři získají vstupenky na další dětské divadelní představení uvedené v MKD do června 2023. Nezapomeňte se na obrázky podepsat a přidat kontakt na rodiče (telefon/e-mail; účastí v soutěži zákonní zástupci souhlasí s uchováním poskytnutých osobních údajů dle platných pravidel nařízení č. 679/2016, o ochraně osobních údajů, pouze pro účely soutěže). Vyhlášení vítězů proběhne 12. 3. na dětském karnevalu.

Nejhezčí maska

Odborná porota vybere v průběhu karnevalu 12. 3. vítěze s nejhezčí a nejzajímavější karnevalovou maskou.

Fotka z pohádky!

Vyfoťte se u naší fotostěny v MKD s princeznou nebo sami s papírovou korunou a fotografii nechte maminky či tatínky nahrát na sociální síť instagram s hashtagem divadlodetem23. Vítěz bude kontaktován přes sociální síť instagram do 15. 3. a taky něco pěkného dostane!

Partneři

Podporovatelé a partneři Mekuc:

mesto-melnik           

 

Partneři programu Mekuc v létě nespí:

 

Mediální partneři Mekuc:

melnicka-radnice         region-cesky_rozhlas  

Spolupráce:

        Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR   

Zpět nahoru