Cirkusácká pohádka

Začátek: 26. 2. 2023 | 15.00
Konec: 26. 2. 2023 | 16.00
divadelní sál MKD
Vstupné: 100 Kč

vstupenky

Cirkus žije a bude žít!

Pohádka plná humoru a písniček! Ovšem pozor, tentokrát z bláznivého cirkusového prostředí. Pojďte s námi zjistit, že vše co se na první pohled leskne a třpytí, může být ve skutečnosti úplně jinačí.

Za oponou Cirkusu Francesco totiž panují podivné poměry. Tvrdou rukou tu vládne principál Francesco a jeho žena Dulcinela. Proč utekli lvi? Proč se hadí žena urazila? Proč už tady neskáčou opice? To vše společně s dětmi zjistí a možná i napraví cestovatelka Betty, která si čirou náhodou koupí lístek právě do tohoto cirkusu.

Účinkuje Divadlo LáryFáry

Pohádka je určená pro děti předškolního věku od 4 let a děti základních škol  od 1. do 4. třídy

Napsaly: Jarmila Vlčková a Pavlína Jurková
Texty písní: Pavlína Jurková, Jarmila Vlčková
Hudba: Linda Winterová

Hrají:
Principál Francesco Tulipany - Franta Tulipán: Lukáš Jurek
Paní Principálová Dulcinela Tulipany - Dorota Tulipánová: Jarmila Vlčková
Batůžkářka Betty - Elizabeta: Pavlína Jurková

 

Soutěže v rámci přehlídky Divadlo dětem 2023

Dvě razítka za pohádky

Návštěvníci prvních dvou představení divadelní přehlídky obdrží průkazku, do které před začátkem každé pohádky dostanou razítko. Vyplněné průkazky s nejméně dvěma razítky bude možnost odevzdat v hale MKD. Po poslední pohádce 5. 3. proběhne slosování a vyhlášení vítězů. 

Děti kreslí divadlo

Výtvarné soutěže se mohou zúčastnit všechny děti, které v průběhu divadelní přehlídky (nejpozději do čtvrtka 9. 3.) přinesou na recepci MKD nakreslený obrázek inspirovaný některou z uvedených pohádek. Díla malých výtvarníků budou během divadelní přehlídky a karnevalu vystavena v prostorách MKD. Porotou vybraní autoři získají vstupenky na další dětské divadelní představení uvedené v MKD do června 2023. Nezapomeňte se na obrázky podepsat a přidat kontakt na rodiče (telefon/e-mail; účastí v soutěži zákonní zástupci souhlasí s uchováním poskytnutých osobních údajů dle platných pravidel nařízení č. 679/2016, o ochraně osobních údajů, pouze pro účely soutěže). Vyhlášení vítězů proběhne 12. 3. na dětském karnevalu.

Nejhezčí maska

Odborná porota vybere v průběhu karnevalu 12. 3. vítěze s nejhezčí a nejzajímavější karnevalovou maskou.

Fotka z pohádky!

Vyfoťte se u naší fotostěny v MKD s princeznou nebo sami s papírovou korunou a fotografii nechte maminky či tatínky nahrát na sociální síť instagram s hashtagem divadlodetem23. Vítěz bude kontaktován přes sociální síť instagram do 15. 3. a taky něco pěkného dostane!

 

Partneři

Děkujeme za podporu:

mesto-melnik         

Děkujeme za spolupráci:

melnicka-radnice    region-cesky_rozhlas       

 

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR          

Zpět nahoru