Ester Kočičková & Moody Cat Band

Začátek: 4. 8. 2020 | 19.30
Konec: 4. 8. 2020 | 21.30
Sady u MKD
Vstupné: 120 Kč

vstupenky

Nekorektní písňová show o Bohu, lásce a smrti.

Svérázný „polyester“ tuzemské kulturní scény se tentokrát publiku představí jako nekompromisní textařka, i jako pohříchu kompromisní, ale nakonec ještě biologicky udržitelná zpěvačka.

Ve zhruba dvouhodinové, v mnoha směrech vskutku nekorektní písňové férii zazní ty nejznámější i nejzásadnější světové hity. Od výběru z jazzových standardů, přes dílčí exkurze do repertoáru Amy Winehouse, Lou Reeda, Davida Bowieho, skupin Rammstein, Boney M. a dalších superhvězd, až po něžné a režné balady ze zpěvníku mexické superdivy Chavely Vargas. Tento žánrový chaos však Ester v rámci představení spojí do naprosto logického celku, ať už humorně odlehčenými komentáři a vysvětlivkami, nebo samotnými písňovými texty ve zvukomalebné češtině, které svým oblíbeným skladbám ušila na míru, protože, jak říká, si o to samy říkaly!

Jiná, mnohdy objevná a překvapivá je zpravidla i hudební podoba jednotlivých písní, a to díky brilantnímu doprovodnému triu Moody Cat Band. Jazzoví a další žánroví puristé budou možná z nových aranžmá zaskočeni, ale normální, vstřícné publikum si na podmanivé rytmy dozajista i rádo skočí!

Účinkují:

Ester Kočičková - zpěv
Petr Zatloukal - akustická kytara, zpěv
Přemysl Matějovic - basová kytara
Petr Kamiš - bicí a perkuse

Upozornění: Dětem do čtrnácti let tuto produkci vřele nedoporučujeme.

Videoupoutávka

Představení v rámci Relaxačního art parku v sadech u MKD.
Vstupné v předprodeji 100 Kč, na místě 120 Kč

Partneři

mesto-melnik   melnicka-radnice    melnicek    radio1    region-cesky_rozhlas    detske_radio_melnik 

             Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR

Snímek obrazovky 2020-07-13 v 14.44.14

Zpět nahoru