Robert Fulghum je Opravář osudů!

Začátek: 8. 10. 2019 | 19.00
Konec: 8. 10. 2019 | 20.30
hudební sál MKD
Vstupné: 150 Kč

vstupenky

Slavný americký spisovatel Robert Fulghum nalezl v České republice druhý domov. Patří zde k nejpopulárnějším spisovatelům a za všechny ty roky, co k nám jezdí, je už daleko více „náš" než jejich. Teď přijíždí ještě jednou objet Česko a poznat se osobně s co největším množstvím svých čtenářů, které má rád stejně jako oni jeho.

Robert Fulghum (1937) přijede už v říjnu pokřtít svou novou knihu U devíti draků a jedné ovce, která vychází ve světové premiéře v nakladatelství Argo. Jedná se o pokračování úspěšného románu Opravář osudů, která vyšla v roce 2017. A právě v rámci této radostné události připravuje nakladatelství Argo ve spolupráci s dramatičkou Terezou Vereckou komponovaný večer. 

Jedná se o večer, během kterého je cokoliv možné a nic není úplně jisté – jen to, že Robert Fulghum bude na místě a diváci budou mít příležitost zeptat se jej úplně na cokoli. Půjde o program na 75 minut, jehož součástí bude scénické čtení se dvěma herci, kteří seznámí diváky s dějem Opraváře osudů. A že je s čím seznamovat! Jde přece o román, který napsal pro svoje české fanoušky a který se v Česku odehrává!

Autor: Robert Fulghum
Úprava: Tereza Verecká
Režijní Spolupráce: Jaroslava Šiktancová, Zuzana Burianová

Účinkují: Martina Šindelářová, Petr Jeřábek, Robert Fulghum

Druhý díl triologie Opravář Osudů Roberta Fulghuma vyjde 16. 9. v nakladatelsví Argo pod názvem U devíti draků a jedné ovce.

Více o nakladatelsví

VSTUPENKY ON-LINE

Partneři

Podporovatelé a partneři Mekuc:

mesto-melnik           

 

Partneři programu Mekuc v létě nespí:

 

Mediální partneři Mekuc:

melnicka-radnice         region-cesky_rozhlas  

Spolupráce:

        Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR   

Zpět nahoru