Dva na kanapi

Začátek: 6. 2. 2013 | 19.30
Konec: 6. 2. 2013 | 21.00
divadelní sál MKD
Vstupné: 100 Kč

vstupenky

Komorní francouzská konverzační komedie Marca Camolettiho o řešení manželské krize právníka a zubařky za pomoci mileneckých vztahů. Zcela srozumitelný komediální příběh, při kterém všichni diváci zapomenou na své každodenní starosti.

Známý advokát a jeho žena, zubní lékařka, se rozhodnou, že se rozejdou. Problém je v tom, že jeho kancelář i její ordinace se nacházejí v jejich společném domě, který žádný z obou manželů nechce přenechat tomu druhému. Nakonec se dvojice rozhodne obtížnou situaci řešit tak, že dům rozdělí na dvě stejné části. Pomyslnou hranici procházející středem společného pokoje tvořícího scénu hry, představuje červená stuha položená uprostřed pohovky. Každý z obou manželů se samozřejmě chystá začít nový život. On s mladou cover-girl, ona s mladým hercem. Podivné soužití začne nutně vytvářet neřešitelné situace, které se snaží, ne vždy nejšťastněji, řešit všudypřítomný, mazaný sluha. Hra se v Paříži dočkala dohromady 1800 repríz, byla přeložena do několika jazyků, vysílána francouzskou televizí Antenne 2 a byl podle ní natočen film v hlavních rolích s Jeanem Lefebvrem, Michelem Galabru a Marinou Vlady.

Účinkují členové Nového divadla Mělník: Martin Beníšek,Mirka Strunecká, Ivan Neubauer, Radek Šlangal a Jana Žižková. Režie: Karel Saffin

Recenze, články:

"Ukázka ze hry":http://www.youtube.com/watch?v=s2_itVfg7K8


Foto z představení Nového divadla

Foto z představení Nového divadla Foto z představení Nového divadla

Foto z představení Nového divadla

Partneři

Děkujeme za podporu:

mesto-melnik         

Děkujeme za spolupráci:

melnicka-radnice    region-cesky_rozhlas    detske_radio_melnik   

 

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR          

Zpět nahoru