Ekompilace - Wohnout a Thom Artway

Začátek: 22. 9. 2017 | 14.00
Konec: 22. 9. 2017 | 0.00
náměstí Míru Mělník
Vstupné: zdarma

vstupenky

Hudební projekt Ekompilace letos proběhne již po páté. Návštěvníky čeká opět šest jednodenních festivalů s doprovodným programem na podporu třídění odpadu a další edice stejnojmenného CD.

Letošní ročník Ekompilace nabídne opět výběr mladých a progresivních kapel, které nahrály v domažlickém studiu Franz Kavkaz vždy dva své autorské songy na kompilační CD. Vše doplní i písně od Thom Artway a Wohnout. Letos jsou do projektu, který spojuje podporu třídění odpadu s kapelami a hudbou, zapojeny tyto skupiny:

All These Memories, El`Brkas, Head Down, Homer Street, Megaphone a Nixon Lads

Všichni se vystřídají na šesti jednodenních festivalech po celé ČR, které startují 31.8. v Sokolově, pokračují 1.9. v Prachaticích, 8.9. v Humpolci, 15.9. v Klatovech, 22.9. v Mělníku a 23.9. bude vše završeno v Krnově. Některá města jsou již osvědčená a v programu tour nejsou poprvé, stále se ale jedná částečně o putovní festival, zaměřující se především na menší města. V každém z nich bude připraven již od odpoledních hodin edukační doprovodný program. Zábavnou formou se prostřednictvím lektorů samosebou.cz leccos dozvíte o životním prostředí nebo si zasoutěžíte. Akce jsou volně přístupné, vstupné se neplatí.

Ekompilační kapely povedou ve všech městech kapela Wohnout a také stále populárnější zpěvák a skladatel Thom Artway. „Tourné s Ekompilací pojedeme po druhé. Projekt jsme v roce 2013 otvírali a rádi se vrátíme, protože je to spojení užitečného se zábavným, což nás baví” komentuje kapela Wohnout. Kapela na CD exkluzivně nabídne nový singl „Hudba léčí” s trumpetistou Lacem Deczim.

Celé CD pak bude zdarma k dispozici právě na festivalech Ekompilace.

Více informací na www.facebook.com/ekompilace


Partneři

Podporovatelé a partneři Mekuc:

mesto-melnik           region-cesky_rozhlas

 

Mediální partneři Mekuc:

melnicka-radnice          

Spolupráce:

        Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR   

Zpět nahoru