Noc s Andersenem

Začátek: 31. 3. 2017 | 16.00
Konec: 31. 3. 2017 | 22.00
Vstupné: 30 Kč

vstupenky

Každoroční akce pro děti ve spolupráci Městské knihovny a MKD.

Březen – měsíc knihy vyvrcholí v pátek 31. března už tradiční Nocí s Andersenem, akcí pro děti, kterou knihovny v celé ČR ukazují malým návštěvníkům, že četba může být skvělou zábavou a dobrodružstvím a obstojí i v konkurenci moderních médií. Tématem letošního ročníku je Čtyřlístek, veselý barevný komiks napínavých příběhů o čtyřech nerozlučných zvířecích přátelích, dobře známý i generaci dnešních rodičů. Právě jednoduché obrázkové čtení totiž dokáže přitáhnout k četbě i děti, které by ze začátku dokázal těžší text odradit.

Mělnické kulturní centrum připravilo pro děti zajímavý program ve spolupráci Městské knihovny a MKD, kde letošní ročník zahájí už v 16 hodin promítání filmu Čtyřlístek ve službách krále, následovaný od 17.30 předvedením dravých ptáků Sokolnictví Pražák na prostranství před kulturním domem.

K následujícímu programu pro děti prvního stupně ZŠ v městské knihovně je potřeba se předem registrovat osobně v dětském oddělení knihovny, případně elektronicky na e-mailu detske@mekuc.cz. Registrace bude probíhat od 1. března do naplnění kapacity 30 dětí, bohatý program bude zaměřený na pohádky, básničky, zvířátka a kvízy s motivy zvířat.

V ceně jednorázového účastnického poplatku 30 Kč je zahrnuto malé občerstvení.


Partneři

mesto-melnik   melnicka-radnice    melnicek    radio1    region-cesky_rozhlas    detske_radio_melnik 

             Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR

Zpět nahoru