Věra Martinová a Pavlína Jíšová

Začátek: 14. 2. 2013 | 19.30
Konec: 14. 2. 2013 | 21.00
hudební sál MKD
Vstupné: 300 Kč

vstupenky

Věra Martinová a Pavlína Jíšová se poprvé sešly na jevišti až v loňském roce, jako hosté letního turné Čechomoru a letos na několika letních festivalech. Jejich společná vystoupení sklidila veliký úspěch. A protože spolupráce byla radostná, obě dámy se dohodly uspořádat v roce 2013 společné turné...

Pavlína Jíšová

Výrazná jihočeská osobnost zasvětila hudbě celý život, především jako zpěvačka folkové hudby a příbuzných žánrů. Ne každý ví že je také Věřinou dvorní textařkou. Její hlas je možné slyšet na více než šedesáti albech. Na turné se po jejím boku představí i její dcera, zpěvačka, kytaristka, klavíristka, hráčka na irské flétny, autorka hudby a textů Adéla Jonášová.

Věra Martinová

Již několik let spolupracuje s britským zpěvákem, písničkářem a kytaristou Jamie Marshallem, který se podílel jak autorsky tak i interpretačně na albech Věřím svým snům a Křídel se nezříkám. Na základě této spolupráce vznikl koncertní program ve kterém Jamie Marshall vystupuje společně s Věrou a který tvoří písničky z obou výše jmenovaných CD. Diváci nebudou samozřejmě ošizeni ani o ty největší hity, Až na vrcholky hor, Malý dům, Mý blues, Nebe, peklo ráj a další.


Foto: Folktime.cz

Foto: Folktime.cz

Partneři

Podporovatelé a partneři Mekuc:

mesto-melnik           region-cesky_rozhlas

 

Mediální partneři Mekuc:

melnicka-radnice          

Spolupráce:

        Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR   

Zpět nahoru