Sibiř

Začátek: 14. 3. 2016 | 18.00
Konec: 14. 3. 2016 | 19.00
hudební sál MKD
Vstupné: 80 Kč

vstupenky

Přednáška cestovatele, fotografa a novináře Tomáše Kubeše

Drsná výprava divočinou východní Sibiře. Cesta nabízí dvě tváře, panenskou přírodu v kontrastu s velkoměsty a budhistickým Burjatskem. Na promítání uvidíte město Jakutsk, velkolepé oslavy slunovratu Ysyakh, Jakuty, šamany, řeku Lenu a její Stolby, silnici koster do Magadanu, spousty vodky, Krasnojarsk, Irkutsk, Bajkal, Burjatsko, Ulan Ude a znovu oživený buddhismus. "To nejlepší ze Sibiře během hodiny a půl."

"videopozvánka":https://www.youtube.com/watch?v=nim5LNA5VMY

Tomáš Kubeš (1972)

Fotograf, novinář a cestovatel. Fotografii se věnuje vášnivě již od dětství stejně jako cestování a poznávání odlišných kultur. Několik let prožil putováním po Africe. Procestoval také Asii stopem - například během půlroční cesty z Vladivostoku do Prahy, nebo při dalších výpravách do Indie a Nepálu.

V současnosti fotografuje reportáže pro mnoho časopisů a věnuje se také portrétu, architektuře, reklamě a humanitární fotografii například pro organizaci Člověk v Tísni. Jeho snímky a články můžete najít v mnoha časopisech v ČR - například Koktejl, Lidé a Země - i v zahraničních médiích.

"více informací":http://www.tomaskubes.cz/

"VSTUPENKY ON-LINE":http://vstupenky-mekuc.cz/TitleList


Foto: Tomáš Kubeš

Tomáš Kubeš Foto: Tomáš Kubeš

Foto: Tomáš Kubeš

Partneři

Děkujeme za podporu:

mesto-melnik         

Děkujeme za spolupráci:

melnicka-radnice    region-cesky_rozhlas    detske_radio_melnik   

 

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR          

Zpět nahoru