COVID INFO

Vážení návštěvníci,

vezměte, prosím, na vědomí změnu vládních opatření na ochranu před koronavirem.

Od pondělí 22. 11. 2021 je vstup na kulturní pořady možný pouze s platným očkovacím certifikátem nebo potvrzením o prodělání nemoci covid-19. Výjimku mají lidé od 12 do 18 let nebo ti, kteří se ze zdravotních důvodů očkovat nemohou, což je nutné na místě doložit. Ti se musí prokázat platným negativním testem. Pro plynulý průběh kontroly a usazování diváků v sále vás prosíme o včasný příchod před začátkem představení. V prostorách kulturního domu je potřeba mít dýchací cesty zakryty respirátorem třídy FFP2 či nanarouškou.

Diváci, kteří nesplňují nová vládní protiepidemická opatření platná od 22. 11. 2021 a neprokáží se potvrzením o ukončeném očkování proti nemoci covid-19 nebo dokladem o prodělaném laboratorně potvrzeném onemocnění covid-19, mohou své nevyužité vstupenky proměnit za voucher v téže výši, s platností do 30. 6. 2022. O tuto možnost mohou zažádat osobně v pokladně Masarykova kulturního domu ve všední dny od 13 do 18 hod, nebo v případě e-vstupenek e-mailem na adresu nejdrova@mekuc.cz – přílohou musí být vystavené e-vstupenky. Poukaz není vystaven na konkrétní jméno a tedy jej mohou diváci využít jako dárek.
Toto opatření se týká pouze vstupenek na pořady konané do 15. 12. 2021. O dalším postupu Vás budeme informovat podle aktuálních vládních nařízení.
Pro bližší informace kontaktujte pokladnu na tel.: 315 622 612.

Aktuální informace o nařízeních vlády, Ministerstva zdravotnictví ČR a dalších zodpovědných institucí najdete na souhrnném informativním webu vlády k epidemii.
Prosíme, věnujte aktuálním opatřením pozornost.

Děkujeme za pochopení a přízeň a přejeme pevné zdraví a krásné kulturní zážitky i přes nezbytné restrikce.

Mělnické kulturní centrum

Partneři

Děkujeme za podporu:

mesto-melnik                 

Děkujeme za spolupráci:

melnicka-radnice    region-cesky_rozhlas    detske_radio_melnik   

 

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR          

Zpět nahoru