Mrkvomen - zrušeno

Začátek: 2. 5. 2021 | 15.00
Konec: 2. 5. 2021 | 15.45
divadelní sál MKD
Vstupné: 70 Kč

vstupenky

Představení v rámci 49. ročníku přehlídky amatérských divadelních souborů Divadlo dětem.
Pro děti je tradičně připraven také doprovodný program včetně výtvarné soutěže.

Zahradník žije pod krutou nadvládou baby Mračky. Veselý zajíc Popík mu pomáhá a společně pak stvoří nového hrdinu – Mrkvomena. Podaří se tomuto pravému českému superhrdinovi ze zahrádky porazit zlou čarodějnici? Autorský příběh plný napětí, písniček a legrace.

Účinkuje Divadlo Krabice Teplice

Soutěže přehlídky Divadlo dětem 2021

Děti kreslí divadlo

Výtvarné soutěže se mohou zúčastnit všechny děti, které v průběhu celé divadelní přehlídky (nejpozději před zahájením poslední pohádky 2. 5. 2021) přinesou na recepci MKD nakreslený obrázek inspirovaný některou z pohádek. Díla malých výtvarníků budou během divadelní přehlídky vystavena v prostorách MKD. Porotou vybraní autoři získají drobné ceny. Nezapomeňte obrázky podepsat a připsat kontakt na rodiče (telefon/e-mail).

Po skončení divadelního představení 2. 5. 2021 proběhne slosování a vyhlášení vítězů výtvarné soutěže Děti kreslí divadlo.

Soutěž o návštěvníka přehlídky

Sbírejte razítka za účast na pohádkách a zúčastněte se losování o drobné ceny. Pro zařazení do osudí stačí pouze 1 razítko na soutěžní kartičce.

Losování vítězů soutěže o návštěvníka přehlídky proběhne po skončení posledního divadelního představení 2. 5. 2021 na pódiu.

Poskytnuté kontaktní informace budou využity pouze pro potřebu Mělnického kulturního centra, o. p. s., a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Partneři

Děkujeme za podporu:

mesto-melnik         

Děkujeme za spolupráci:

melnicka-radnice    region-cesky_rozhlas    detske_radio_melnik   

 

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR          

Zpět nahoru