Mělnické kulturní centrum / Divadelní předplatné "4 z 5"

Mekuc nabízí výhodné předplatné pro milovníky divadla.

Pravidelní návštěvníci divadelních představení si mohou z pěti her, nabízených v daném pololetí, vybrat alespoň čtyři představení a zakoupit si je za zvýhodněných podmínek. Předplatné má formu legitimace, která slouží místo vstupenky na vybraná představení. Kromě nižší ceny za vstupenky přináší předplatné další výhody:

• stálé místo v hledišti divadelního sálu dle vlastního výběru / rezervované místo v tanečním sále
• možnost darování nebo zapůjčení předplatitelské legitimace jiné osobě
• pravidelné zasílání informačních přehledů o programu Mekuc
• speciální výhody pro předplatitele

Při nákupu minimálně čtyř divadelních představení je zvýhodněná cena jedné vstupenky 330 Kč (senioři a studenti 280 Kč), u levnějších představení 240 Kč (senioři a studenti 200 Kč). Předplatitelům 1/17 – 6/17 nabízíme navíc bonus, vstupenku zdarma na koncert cyklu KPH, konaný v MKD; vstupenka bude poskytnuta na základě předložené legitimace.

Předplatné je v prodeji výhradně v pokladně MKD

9.2.2017 v 19.00 – MKD
ZNOVU A LÍP
divadlo Titans, text: Michael Engler, režie: Martina Krátká
hrají: Marek Daniel, Kristýna Frejová, Vašek Vašák/Luboš Veselý, Marcela Holubcová/Klára Cibulková, Jana Kozubková/Klára Cibulková
Situační komedie o lásce, manželství a přehodnocování. Marek je populární spisovatel, má rád drahé pití, mladší ženy a obdiv. Jeho manželka Věra už toho má dost. Rozvodové řízení, dělení majetku, právnická bitka a praní špinavého prádla… Co by se stalo, kdyby smazali dvacet let manželství a byli zase na začátku, mladí, zamilovaní a plní ideálů?
330/280 Kč

23.3.2017 v 19.00 – MKD
LISTOPAD
Divadlo ABC, překlad: Ester Žantovská, režie: Petr Svojtka
Hrají: Michal Dlouhý, Jiří Hána, Jaroslav Vlach, Lenka Zbranková a Zdeněk Vencl
Jak být znovu zvolen americkým prezidentem, když popularita klesá k nule?
Politická fraška jednoho z nejlepších současných amerických autorů nás zavede do Bílého domu, kde se fiktivní americký prezident připravuje na novou prezidentskou volbu. Komedie vtipně a břitce komentuje stav současné vysoké politiky i mnohé společenské nešvary, se kterými se dnes a denně setkáváme. V roce 2015 na Grand Festivalu smíchu v Pardubicích získala cenu za nejoblíbenější inscenaci publika – Komedie diváků a Michal Dlouhý obdržel Cenu za nejlepší mužský herecký výkon.
330/280 Kč

26.4.2017 v 19.00 – MKD
KDO SE BOJÍ VIRGINIE WOOLFOVÉ?
Městská divadla pražská, překlad: Jiří Josek, režie: Petr Svojtka
Hrají: Veronika Gajerová, Aleš Procházka, Veronika Khek Kubařová a Viktor Dvořák
Slavné komorní drama plné překvapivých zvratů i absurdních krutých her je sondou do partnerských vztahů. Děj nás zavede na soukromý večírek dvou manželských párů působících na malé americké univerzitě. Hra boří býtus o tzv. americkém snu, poklidný dialog se tu záhy změní v řadu vzájemných urážek,jízlivostí a „praní špinavého prádla“, které ukazuje na vnitřní prázdnotu všech zúčastněných. Inscenace získala Cenu studentské poroty na festivalu Young for young 2016.
330/280 Kč

12.5.2017 v 19.00 hodin – MKD
PANKRÁC 45
Švandovo divadlo, scénář a režie: Martina Kinská
Hrají: Klára Cibulková, Réka Derzsi, Eva Josefíková, Andrea Buršová, Bohdana Pavlíková
Konec léta roku 1945. V jedné cele se v pankrácké věznici sejdou herečky Adina Mandlová a Lída Baarová, Hana Krupková, spolupracovnice parašutistů výsadku SILVER A, židovka Julie a neznámá žena. Kdo z nich bude odsouzen? Hra vznikla na základě skutečných životních událostí jednotlivých postav. Představení získalo nominaci na cenu divadelní kritiky v kategorii „Nejlepší poprvé uvedená česká hra roku 2015“.
330/280 Kč

Červen 2017
SEK
Dejvické divadlo, autor hry: David Doubt, režie: Ivan Trojan
Hrají: Klára Melíšková, Veronika Khek Kubařová, Martin Myšička, Hynek Čermák, Matěj Kroupa
Hra o lidech, kterým se zastavil výtah. A to se všemi významy, které v sobě tato věta nese. Pět postav, které jsou okolnostmi donucené zastavit se a setrvat společně v prostoru dvakrát dva metry, aniž by dopředu věděly, kdy a zda se z něj dostanou. Důležité je nejenom zjistit, proč se s nimi výtah zastavil, ale možná důležitější je uvědomit si, co se musí stát, aby se znovu rozjel
330/280 Kč.

Podmínky předplatného

• Předplatitelem se může stát každý, kdo vyplní přihlášku. Přihlášky jsou k vyzvednutí v MKD nebo v TIC a ke stažení na www.mekuc.cz.
• Vyplněná přihláška se odevzdává na předprodejním místě v MKD, kde proběhne výběr místa v sále.
• Předplatné se platí jednorázově v hotovosti nebo kartou na předprodejním místě v MKD nebo převodem na účet na základě vystavené faktury nebo přiděleného variabilního symbolu. Při platbě bankovním převodem bude legitimace vystavena až po uhrazení částky.
• Legitimaci obdrží předplatitel po zaplacení příslušné částky. Průkaz lze uplatnit ke vstupu do sálu, vstupenky se již netisknou.
• V případě, že nejsou v době nákupu předplatného známa všechna data konání představení, bude předplatitel informován o termínu v okamžiku, kdy bude termín sjednán.
• Jediným předprodejním místem je Masarykův kulturní dům, ulice U Sadů 323, Mělník.
• Bližší informace o představeních, termínech a případných změnách jsou zveřejněny na webových stránkách v sekci Kalendář akcí.
• Pořadatelé si vyhrazují právo na změnu programu, o které budou předplatitelé včas informováni.

Přílohy ke stažení

Aktuální akce

Zobrazit celý program